Bloghttp://vatehova.blog.sme.sk/rssblog.sme.skblog@sme.skskDruhá koľaj (vatehova) Fri, 30 Nov 2012 16:38:44 +0100http://vatehova.blog.sme.sk/c/314862/Druha-kolaj.html?ref=rssViac, než priemerná (vatehova) Wed, 21 Nov 2012 21:58:28 +0100http://vatehova.blog.sme.sk/c/313970/Viac-nez-priemerna.html?ref=rssOdpad (vatehova) Tue, 20 Nov 2012 20:27:54 +0100http://vatehova.blog.sme.sk/c/313832/Odpad.html?ref=rssMrcha (vatehova) Wed, 19 Sep 2012 12:20:28 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/308488/Mrcha.html?ref=rssSignum (vatehova) Mon, 13 Aug 2012 21:24:03 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/305498/Signum.html?ref=rssVytriezvenie (vatehova) Fri, 13 Jul 2012 09:35:39 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/303357/Vytriezvenie.html?ref=rssMemento Mori (vatehova) Tue, 03 Jul 2012 16:52:05 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/302651/Memento-Mori.html?ref=rssTorzo v rakve (vatehova) Sat, 30 Jun 2012 21:19:21 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/302371/Torzo-v-rakve.html?ref=rssReminiscencie (vatehova) Sat, 30 Jun 2012 21:06:04 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/302370/Reminiscencie.html?ref=rssOdobratý...násilne (vatehova) Wed, 13 Jun 2012 19:28:40 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/301105/Odobratynasilne.html?ref=rssMademoiselle Noir (vatehova) Sun, 10 Jun 2012 11:26:14 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/300812/Mademoiselle-Noir.html?ref=rssZrútenie (vatehova) Thu, 07 Jun 2012 09:04:55 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/300602/Zrutenie.html?ref=rssAd Astra (vatehova) Mon, 28 May 2012 17:50:29 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/299781/Ad-Astra.html?ref=rssKrižovatka slov (vatehova) Mon, 21 May 2012 11:33:00 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/299119/Krizovatka-slov.html?ref=rssZabudnutá (vatehova) Sun, 13 May 2012 20:03:26 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/298516/Zabudnuta.html?ref=rssPríčinou je...závrat (a nastane prudký zvrat) (vatehova) Fri, 11 May 2012 12:01:42 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/298323/Pricinou-jezavrat-a-nastane-prudky-zvrat.html?ref=rssNehybná (vatehova) Thu, 10 May 2012 22:03:34 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/298282/Nehybna.html?ref=rssPoznanie (vatehova) Mon, 07 May 2012 21:19:25 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/298039/Poznanie.html?ref=rssDve dámy (vatehova) Fri, 04 May 2012 13:35:00 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/297797/Dve-damy.html?ref=rssV jedno spráchnivelé ráno (vatehova) Wed, 25 Apr 2012 22:00:39 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/297167/V-jedno-sprachnivele-rano.html?ref=rssTá jediná myšlienka (vatehova) Mon, 23 Apr 2012 22:42:16 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/296993/Ta-jedina-myslienka.html?ref=rssZúfalstvo (vatehova) Sat, 21 Apr 2012 10:38:44 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/296746/Zufalstvo.html?ref=rssRúškom tajomstva (vatehova) Fri, 20 Apr 2012 07:59:28 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/296655/Ruskom-tajomstva.html?ref=rssSymbolum (vatehova) Wed, 18 Apr 2012 08:11:52 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/296493/Symbolum.html?ref=rssÚvaha o bytí/nebytí (vatehova)Raz nastane zvrat v každom individuu.... Niekedy ho poznačí nesmiernou agóniou, niekedy sa zračí úsmev....radosť...inokedy ho necháva nepovšimnutý....Tue, 10 Apr 2012 21:29:16 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/295819/Uvaha-o-bytinebyti.html?ref=rssRozuzlenie (vatehova) Tue, 10 Apr 2012 18:18:20 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/295800/Rozuzlenie.html?ref=rssImaginácia (vatehova) Thu, 05 Apr 2012 09:53:32 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/295389/Imaginacia.html?ref=rssVirgin Bride (vatehova) Mon, 02 Apr 2012 12:52:18 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/295105/Virgin-Bride.html?ref=rssNákaza (vatehova) Mon, 02 Apr 2012 10:00:16 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/295085/Nakaza.html?ref=rssOčakávanie (vatehova) Sun, 01 Apr 2012 15:18:03 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/295016/Ocakavanie.html?ref=rssÚtek (vatehova) Sun, 01 Apr 2012 10:16:53 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/294986/Utek.html?ref=rssOdpustenie (vatehova) Sun, 01 Apr 2012 09:18:09 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/294980/Odpustenie.html?ref=rssLuna (vatehova) Sat, 31 Mar 2012 19:18:23 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/294940/Luna.html?ref=rssBezsenná noc (vatehova) Sat, 31 Mar 2012 17:03:05 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/294926/Bezsenna-noc.html?ref=rssV objatí diabla (vatehova) Fri, 30 Mar 2012 12:59:05 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/294822/V-objati-diabla.html?ref=rssOnyx (vatehova) Fri, 30 Mar 2012 12:00:53 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/294816/Onyx.html?ref=rssEchoes (vatehova) Fri, 30 Mar 2012 10:36:42 +0200http://vatehova.blog.sme.sk/c/294810/Echoes.html?ref=rss